tektıklasu,
interaktif su getirme hizmetidir
hakkimizda

Hiçbir aracı bayi olmadan kendi araçlarımız ve personellerimizle doğrudan hizmet vererek mobil dağıtım zinciri oluşturmayı hedefemekteyiz.

Tüm diğer şirketlerden daha fazla depo, dağıtım personeli ve müşterisi olan tektıklasu, resmen bölgenin önde gelen su tedarikçisiyiz.

Tek kelimeyle, kolaylık. Ofisinize ve evinize marketten pet suları alıp taşımak sizlere büyük bir zorluk olabilir. Ya da daha da kötüsü, o merdivenlerden yukarı dairenize kadar taşırsınız.

Tektıklasu,  ister damacana, ister 15 L Cam su, ister kullan at pet su gruplarını te tıkla kapınıza getirerek sizi güçlükten kurtarsın!

Bugün işiniz veya eviniz için su sipariş edin ve doğrudan kapınıza teslim ettirin. Özellikle pet su ürünlerin dağıtım hizmetimiz, 19 L Kullan-At, 10 L, 5 L, 1,5 L, 0,5 L, 0,33 L ve 220cc Bardak  su ihtiyacı olan işletmeler ve daireler için mükemmel bir çözümdür.

Süreç gerçekten çok basit! Yapmanız gereken tek şey sipariş kanallarımızdan biri ile sipariş vermek olacaktır. İşiniz, eviniz veya daireniz olsun, suyunuz doğrudan kapınıza teslim edilecektir.

Müşteri Temsilcilerimizle : 0850 259 00 20 sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsinizMobil Uygulamamız indirerek;. App Store  ve Googleplaystore  uygulamasını IOS ve ANDROID telefonlarınıza veya tabletlerinize yükleyerek sipariş verebilirsiniz.

Otomatik Yanıtlama Sistemimizle: Telefonla konuşmadan, vakit kaybetmeden istediğiniz damacana su ve pet su siparişini verebilirsiniz.  tek tıkla verdiğiniz  su siparişiniz doğrudan kuryeye ulaşır ve anında kapınıza gelir.

Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Beykent, Büyükçekmece bölgelerinde aktif olarak araçlarımız dağıtıp yapmaktadır.Yakın zaman da Avcılar, Bakırköy, Levent, Beşiktaş, Etiler ve Sarıyer bölgelerinde de hizmet vermeye başlayacağız.

Ürün seçiminin genişliği bazı su dağıtıcıların aksine, işinizde lezzetli kaynak suyunun tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunuyoruz.
9 lt damacana, 15 lt. Cam damacana, 19 lt. dönüşümsüz pet, 10 lt. pet, 5 lt. pet, 0,5 lt. pet siparişini verebilirsiniz.
Tektıklasu’ le siparişleriniz artık daha hızlı teslim edilecektir. Bölgede mevcut araç filomuzu arttırdık. En geç 1 saat içinde siparişiniz tarafınıza teslim edilecektir.
Şimdilik;  GÜRPINAR DOĞAL KAYNAK SU , KARDÜZÜ DOĞAL MİRALLİ SUÇok yakında sistemimize bir çok marka dahil olacaktır.
TEKTIKLASU, iOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilir. Yani; iPhone 4S serisi ve üstü modellerde, tüm iPad modellerinde, Android 2.2 ve tabletlerde rahatlıkla tektiklasu ‘i kullanabilirsiniz.
Pazartesi – Cumartesi günleri 09: 00-19: 00 günleri ve saatleri arasında istediğiniz zaman müşteri hizmetleri merkezimizi arayın veya istediğiniz zaman mobil uygulamamız, otomatik yanıtlama sitemiz aracılığıyla siparişinizi verin.

TEKTIKLASU mobil dağıtım ekipleri tek tip kıyafet, otomasyon sistemimize sürekli online halindeki tablet bilgisayar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Siparişin ne zaman verildiği, teslimatın ne kadar sürede gerçekleştiği veya gerçekleşip gerçekleşmediği GPS sistemi ile anlık olarak takip edilebilmektedir.

Tektıklasu’da müşteri hizmetlerini işimizin temel taşı olarak kabul ediyoruz. Müşterilerimizin çoğu, zamanında teslimat ve güler yüzlü personel ile hizmet almak istemektedir.

tektıklasu mobil uygulaması ile tek tıkla sipariş ver

  • tek tıkla su
  • tek tıkla su